AchtergrondUitslagen

Puntenlijst deelnemers (Standaardklasse t/m 1400 cc)

uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type
1 112 Niels van Dun Rutten Suzuki Swift
2 46 Dennis Veltman Emmeloord Peugeot 205
3 525 Jari Kroon Nederhorst den berg Suzuki Swift
4 5 Jasper Lodders Dronten Suzuki Swift
5 11 Dennis van Stee Lelystad Honda Civic

Puntenlijst deelnemers (Standaardklasse t/m 1800 cc)

Uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type
1 170 Daan Munster Dronten Honda Civic
2 254 Robin Kok Breukelen Honda CRX
3 87 Fijko Verheul Ermelo Honda CRX
4 333 Jelle Kloosterman Marknesse Honda CRX
5 5 Ard Munster Dronten Honda CRX

Puntenlijst deelnemers (Standaard >1800 cc)

uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type
1 88 Mick Meijerink Marknesse Toyota MR2
2 333 Sijbren van der Velde Koudum Seat Ibiza
3 35 Wim Steenbergen Hilversum Seat Ibiza
4 777 Henri Oudendorp Harderwijk Opel Astra
5 136 Patrick Andriessen Baambrugge Seat Ibiza

Puntenlijst deelnemers (Toerwagens)

Uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type
1 143 Ronald Tinholt Swifterbant VW Scirocco
2 223 Patrick Wessels Almere Peugeot 205
3 261 Rutger Rijk Pesse Toyota MR2
4 618 Danny van Wijk Nederhorst den berg VW Kever
5 857 Gerald Nooteboom Nijbroek VW Golf

Puntenlijst deelnemers (Duo’s)

Uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type
1 157 Bas/Ronald van den Dries/Oordt Dronten Ford Sierra
2 90 Robert/Christiaan Hasselman/Schat Dronten Ford Sierra
3 1 Rob/Nick Schurer/Burger Dronten Ford Sierra
4 11 Henri/Eric Oordt/van Dijk Dronten Ford Sierra
5 25 Dirk/Anneke van der Meer Zeewolde Ford Sierra
Puntenlijst deelnemers (Damesklasse t/m 1800cc)
Uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type
1 100 Margina Kuin Bovenkarspel VW Golf
2 3 Ilona Rommens Biddinghuizen Volvo 440
3 821 Annemieke Keijzer Dronten Ford Fiesta
4 524 Melany Claus Biddinghuizen Honda Civic
5 11 Marit van den Brand Zeewolde Honda Civic

Puntenlijst deelnemers (Damesklasse > 1801cc)

Uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type
1 219 Nicky Heijboer Dronten Honda Civic
2 7 Puck van Galen Last Weesp Opel Astra
3 105 Gonny Bakker Winkel VW Golf

Puntenlijst deelnemers (Sportklasse / kevers)

Uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type  
1 409 Rik Pasman Hummelo VW Kever
2 407 Jasper Pouw VW Kever
3 14 Twan Scheel VW Kever
4 66 Jeroen Molleman Kortenhoef VW Kever
5 21 Toby Witkop Swifterbant VW Kever

Puntenlijst deelnemers (Specials)

Uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type  
1 26 Daniel de Bone Twello Sprinter JvdC
2 X85 Serge Ferket Biddinghuizen MFrame
3 375 Kevin Uenk Apeldoorn Suzuki A&P
4 11 Paul Groters Terwolde Büchl
5 802 Jimmy Poelarends Spankeren A&P

Puntenlijst deelnemers (Crazycross)

Uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type  
1
2
3
Klapper van de dag
Uitslag Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type  
1 106 Ilona van Elten Biddinghuizen Peugeot 205

Polderkampioen

  Start nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk / Type
0 Reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

ACV De Flintstonescross ©2019 

 

Login met je gegevens

Je gegevens vergeten?